Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Εκπαιδευτής/Καθηγητής Τύπος
Project Management (2020-2021) -ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΓΩΝ (ΕΝ0011) (TNEY301)Athena Roumboutsos / Αθηνά Ρουμπούτσου
Risk Management (2020-2021) - ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΙΝΔΥΝΟΥ (ΕΤ0003, ΕΜ0010, ΝΤ0010) (TNEY302)Athena Roumboutsos / Αθηνά Ρουμπούτσου
SUN ENTERPRISES WORKSHOP (TNEY153)Giorgos Georgoulis
ΑΓΓΛΙΚΑ I (ΞΓ103) (TNEY294)Iakovaki Eleni
ΑΓΓΛΙΚΑ II (TNEY252)Iakovaki Eleni
ΑΝΑΛΥΣΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΕΜ0001) (TNEY303)Ioannis Tsouros
Ανάλυση Ζήτησης (TNEY231)Αμαλία Πολυδωροπούλου
Ανάλυση Μεταφορικών & Συγκοινωνιακών Συστημάτων (TNEY142)Ιωάννης Λαγούδης
Ανάλυση Μεταφορικών και Συγκοινωνιακών Συστημάτων (ΓΕ0900) (TNEY216)Αμαλία Πολυδωροπούλου
ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΓΕ0300) (ΓΕ0300)ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ (tsiriop@aegean.gr), ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ (TNEY176)Ioannis Karkazis
Γεωπολιτική και Θαλάσσιες Μεταφορές (ΝΑ0016) (TNEY292)Petros Siousiouras
Διαχείριση Καινοτομίας και Νέες Τεχνολογίες (ΔΙ0015) (TNEY115)Maria Lambrou
Διαχείριση Φυσικών και Ενεργειακών Πόρων (TNEY) (TNEY156)Άννα Μαρία Κοτρίκλα, Θεόδωρος Λίλας
Διαχείριση, Προστασία - Πολιτική Περιβάλλοντος (ΓΕ0023, ΓΕ0600) (TNEY144)Anna Kotrikla
ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΜΠΟΡΙΟ (TNEY253)Gavalas Dimitris, Siousiouras Petros
διεθνές εμπόριο (TNEY100)Yannis Tsamourgelis
ΔΙΕΘΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ (TNEY173)Maria Lekakou
ΔΙΕΘΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ (TNEY254)Stefanidaki Evaggelia
ΔΙΕΘΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (TNEY255)
Διεθνής Οικονομική (TNEY127)Athanasios Pallis
ΔΙΕΘΝΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΟΙ1000) (TNEY111)ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΓΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΙΕΘΝΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ [OPEN] (TNEY109)ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΙΚΑΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΝΑΛΛΑΓΩΝ (TNEY256)Tountopoulos Vasilis
ΔΙΚΑΙΟ ΚΕΦΑΛΑΙΑΓΟΡΑΣ (ΕΔ0003) (TNEY295)Eva Litina
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (TNEY257)Iakovaki Eleni
Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού (TNEY124)Ιωάννης Θεοτοκάς
Διοίκηση Επιβατηγού Ναυτιλίας (ΕΝ0020, ΔΙ1200) (TNEY189)Λεκάκου Μαρία
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ (TNEY258)Dagkinis Giagos
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΝΑΥΠΗΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΤΙΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ 205-ΕΝ0008-192 ΕΑΡΙΝΟ 2020  (TNEY259)Dagkinis Giagos
Διοίκηση Ναυτιλιακών Επιχειρήσεων (TNEY119)George Vaggelas
Διοίκηση Ναυτιλιακών Επιχειρήσεων (ΔΙ0400) (TNEY220)George Vaggelas
Διοίκηση Ναυτιλιακών Επιχειρήσεων (ΤΝΕΥ) (TNEY148)Ioannis Theotokas
ΔΙΟΙΚΗΣΗ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΔΙ0500) (ΔΙ0500)Theodoros Lilas
Δοκιμαστικό μάθημα ΤΝΕΥ (TNEY250)Ioannis Avgerinos
Ειδικά Θέματα Μεταφορών (ΕΜ0009) (TNEY219)Κωνσταντίνος Πάνου
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΓΕ0201) (ΓΕ0201)Evangelos Mennis
Εισαγωγή στις Ναυτιλιακές Σπουδές (TNEY139)Ιωάννης Λαγούδης
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ (NA0200) (ΝΑ0200)Helen Thanopoulou (επικουρικά George Georgoulis)
ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ (ΟΙ0900) (TNEY223)Eva Litina
Επιχειρησιακή Αναλυτική (TNEY227)Maria Lambrou
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ (TNEY260)Vaggelas George
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ I ΚΑΙ II (ΞΓ1005) (TNEY261)Iakovaki Eleni
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (TNEY304)Ioannis Karkazis
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΙΙ (TNEY200)Maria Doumi
Κατατακτήριες εξετάσεις Αγγλικών (TNEY307)Iakovaki Eleni
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ι (ΓΕ0022, ΔΙ0100) 2020-21 (TNEY210)Helen Thanopoulou George Georgoulis
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΙΙ 2020-2021 (TNEY211)Helen Thanopoulou
Λήψη Αποφάσεων στις Μεταφορές (TNEY196)Costas Panou
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι (TNEY104)Καρκαζής Ιωάννης
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΙΙ (TNEY264)Proios Giorgos
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΙΙ (TNEY205)ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΚΑΖΗΣ
ΜΑΚΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΟΙ0500, ΟΙ0200) (TNEY222)Evaggelos Xideas
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΔΙ0700) (TNEY297)Chortatsiani Evangelia
Μεταφορές και Περιβάλλον Ι (ΓΕ0026) (TNEY149)Άννα Μαρία Κοτρίκλα
Μεταφορές και Περιβάλλον ΙΙ (TNEY155)Anna Kotrikla
ΜΙΚΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Ι (TNEY266)Xideas Evaggelos
ΜΙΚΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΙΙ (OI0024) (TNEY298)Xideas Evaggelos
ΝΑΥΛΩΣΕΙΣ (TNEY267)Athanasopoulou Victoria
ΝΑΥΛΩΣΕΙΣ (TNEY167)Victoria Athanasopoulou
ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ - ΠΑΡΑΚΤΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (TNEY268)Dagkinis Giagos
Ναυτασφαλίσεις (ΝΑ0600) (TNEY152)Victoria Athanasopoulou
Ναυτικό Δίκαιο και Δίκαιο Θάλασσας (NA0500) (TNEY293)Petros Siousiouras
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (TNEY225)Helen Thanopoulou
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (TNEY269)Gavalas Dimitris
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ 2ου έτους ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟ (ΟΙ0600)Helen Thanopoulou
Ναυτιλιακή Τεχνολογία (ΝΑ0100) (TNEY188)Giagos Dagkinis
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (TNEY271) Gavalas Dimitris, Syriopoulos Theodoros
ΟΙΚΟΝΟΜΕΤΡΙΑ (TNEY272)Xideas Evaggelos
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ 205-ΕΔ0006-192 ΕΑΡΙΝΟ 2020  (TNEY273)
Οικονομικά της Ευρωπαϊκής Ένωσης (TNEY138)Athanasios Pallis
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (TNEY274)Siousiouras Petros
Οικονομική Διοίκηση Λιμένων (STT147)Athanasios Pallis
Οικονομική Διοίκηση Λιμένων (2020) (TNEY247)Amalia Polydoropoulou - Kostas Panou
Οικονομική των Μεταφορών (TNEY177)Ιωάννης Λαγούδης
Οικονομική των Μεταφορών (OI0800) (TNEY218)Κωνσταντίνος Πάνου
Οργάνωση - Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΔΙ0200) (TNEY221)Evangelia Chortatsiani
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ /ΔΙΑΝΟΜΗΣ (LOGISTICS) (TNEY281)Kapros Seraphim
Οργάνωση – Διοίκηση Επιχειρήσεων (TNEY140)Ιωάννης Λαγούδης
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ-ΕΜΠΟΡΙΟΥ 205-ΓΕ0700-192 ΕΑΡΙΝΟ 2020  (TNEY276)Lilas Theodoros
Πληροφοριακά Συστήματα Διοίκησης (TNEY116)Maria Lambrou
Πολιτική και Ανάπτυξη Λιμένων (TNEY135)Athanasios Pallis
ΠΟΣΟΤΙΚΕΣ ΜΕΘΟΔΟΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-ΕΜΠΟΡΙΟ (TNEY277)Proios Giorgos
ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ (TNEY248)Λεκάκου Μαρία
Πτυχιακές εργασίες (TNEY286)Dimitris Gavalas
ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ (TNEY283)Theodoros Lilas
Πτυχιακές Ιούνιος-Σεπτέμβριος 2020 (TNEY287)Helen Thanopoulou
Πτυχιακες ΤΝΕΥ Ρουμπούτσου (TNEY300)Athena Rouboutsou
πτυχιακές-Διπλωματικές operation (TNEY288)Giorgos Georgoulis
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ Ι (ΓΕ0401) (TNEY213)Maria Doumi
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΙΙ (TNEY229)Maria Doumi
Συγγραφή Πτυχιακής Εργασίας (TNEY160)Pinelopi Michalakopoulou
Συνδυασμένες Μεταφορές (ΓΕ1700, ΓΕ1701) (TNEY217)Ioannis Tsouros
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (TNEY279)Lambrou Maria
Τηλεματική για Ναυτιλία & Μεταφορές (ΝΤ0003)Theodoros Lilas
ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΤΥΧΙΑΚΏΝ (TNEY206)Helen Thanopoulou
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (TNEY280)Syriopoulos Theodoros, Gavalas Dimitris
Ψηφιακή Τεχνολογία και Επιχειρηματικότητα (Τεχνολογία και Σχεδιασμός Ηλεκτρονικών Υπηρεσιών) (TNEY112)Maria Lambrou